MINI Countryman
Mini 1.5 Cooper S E ALL4 | Navigatie | Climate Control | Lichtmetalen Velgen | Led
Direct kopen, basisprijs: € 24.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.940,-
LEASEPRIJS: € 341,21 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.140,46 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Countryman |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 1.5 Cooper S E ALL4 | Navigatie | Climate Control | Lichtmetalen Velgen | Led |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 18 mei 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 77.522 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 341,21 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JBZ-90-K |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.690 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.270 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco
- lederen/stof bekleding
- lichtmetalen velgen 17"
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- audio installatie
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- cruise control
- DAB ontvanger
- dakrails
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- passagiersairbag
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor